Gabinet mezoterapii estetycznej

Wrocław

  • Mezoterapia - zalety i efekty

Mezoterapia - zalety i efekty

Mezoterapia to działający miejscowo zabieg regenerujacy Twoją skórę, polegający na dostarczeniu bezpośrednio do niej substancji nawilżających i odżywczych. Dzięki temu uzyskasz oczekiwaną poprawę jakości Twojej skóry (co skutkuje minimalizacją, a nawet usuwaniem zmarszczek).

Zalety mezoterapii igłowej (mikroigłowej):

  • miejscowe podanie preparatów maksymalizuje ich skuteczność, przy jednoczesnej redukcji obciążenia nerek i wątroby, które ma miejsce przy doustnym podawaniu leków i suplementów
  • wywołane iniekcjami mikrouszkodzenia skóry pobudzają ją do samoregeneracji i produkcji potrzebnego jej kolagenu oraz elastyny.

Wykorzystywane do zabiegu produkty mogą mieć formę gotowych preparatów do mezoterapii, które są produkowane pod kątem likwidacji konkretnego problemu. Są to również substancje lecznicze o działaniu nawilżającym i regenerującym, wzmacniającym Twoją skórę.

Mezoterapia pozwala Ci osiągnąć doskonałe efekty w konturowaniu twarzy, ponieważ jej efektem jest wzrost napięcia Twojej skóry poprawiający owal twarzy. Specjalnym rodzajem mezoterapii jest mezoterapia frakcyjna mikroigłowa, która powoduje natychmiastową przebudowę skóry, a więc stymuluje ją do odnowy oraz przywraca jej właściwe napięcie i wygładzenie.

Poprzez kontrolowany uraz wykonywany mikronakłuciami cienkimi igłami powodujemy wzmożoną aktywność fibroblastów (czyli komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu), a nawet fibrocytów będących w fazie spoczynku, a mobilizowanych do działania w czasie 'zagrożenia'. To wszystko powoduje odbudowę skóry, jej wyraźną przebudowę wewnętrzną , co odzwierciedla się usuwaniem zmarszczek twarzy lub zminimalizowaniem widoczności zmarszczek na Twojej skórze. Poprawia się tekstura Twojej skóry, jej wygładzenie i świetlistość.

Mezoterapią mikroigłową leczymy różne schorzenia skóry m. in. takie jak blizny, rozstępy, bruzdy, poprawiamy ukrwienie skóry i przywracamy jej pierwotne napięcie oraz nawilżenie, wygładzamy i usuwamy zmarszczki czy przebarwienia na skórze.

Jeśli interesują Cię ceny lub masz pytania na temat zabiegów mezoterapii frakcyjnej- napisz lub zadzwoń:

tel. kom. 508 876 367
e-mail: salon@biokaro.pl

Uwaga: zabiegi mezoterpii frakcyjnej mikroigłowej wykonujemy tylko w naszym salonie we Wrocławiu.

mezoterapia mikroigłowa . wrocław . cena . cennik . opinie . mezopen . dermapen . kwas hialuronowy