Gabinet mezoterapii estetycznej

Wrocław

  • Stosowane preparaty

Stosowane preparaty

W naszym gabinecie zabiegi mezoterapii wykonujemy na koktajlach i preparatach sprawdzonych, o bogatych formułach składników odżywczych i nawilżających.

CytoCare® 502/516/532 w ampułkach to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Dzięki unikalnie opracowanej kompozycji witamin - w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników, w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy - i określonym poziomie zawartosci kwasu hialuronowego, możliwe jest dostarczenie kwasu hialuronowego w różnych stężeniach. To wszystko w odpowiedzi na potrzeby różnych grup wiekowych oraz różnych rodzajów skóry.

  • Cytocare 502 zawiera 2 mg kwasu hiluronowego
  • Cytocare 516 zawiera 16 mg kwasu hialuronowego
  • Cytocare 532 zawiera 32 mg kwasu hialuronowego

Cera zyskuje odpowiedni poziom nawilżenia oraz odżywienia, a tak 'odbudowana' odwdzięcza się prawidłowym blaskiem.

Filorga NCTF 135 - preparaty NCTF 135 i NCTF 135HA do rewitalizującej mezoterapii zawierają czysty biologicznie czynnik naprawy komórkowej. Preparat NCTF 135 zawiera mniejszą dawkę kwasu hialuronowego i dzięki temu sprawdza się w rewitalizacji skóry młodej. Sprzyja utrzymaniu jak najdłużej jej pięknego wyglądu. Skóra jest jędrna i pełna blasku.

W produkcie NCTF 135HA kwasu hialuronowego jest więcej - 5 mg/ml , a to powoduje głębokie nawilżenie i pozwala na odbudowanie macierzy międzykomórkowej.

Mezokoktajl Xtra Face Anti-Aging przywraca skórze młodość! Widoczne i odczuwalne po zabiegu odzywienie oraz nawilżenie, pozwalają na prawidłową elastyczność i gładkośc cery, a dodatkowo zawarte w preparacie peptydy stymulują produkcję włókien kolagenu i elastyny. Produkt ten polecany jest dla każdej kobiety, niezależnie od jej wieku w celu przywrócenia witalności jej skórze.

Jeśli interesują Cię ceny lub masz pytania na temat stosowanych preparatów, koktajli, ampułek do mezoterapii igłowej (mikroigłowej)- napisz lub zadzwoń:

tel. kom. 508 876 367
e-mail: salon@biokaro.pl

Uwaga: zabiegi mezoterpii wykonujemy tylko w naszym salonie we Wrocławiu.

mezoterapia mikroigłowa . wrocław . cena . cennik . opinie . mezopen . dermapen . kwas hialuronowy